Ft DeSoto Paddle Roundup

Ft DeSoto Paddle Roundup photos and results

Congratulations Danny Ching for taking the overall win in the Ft. Desoto Paddle Roundup. It looks like the smoked mullet was a hit.

Overall
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 26 Danny Ching 404 – Hippo Stick SUP 14’ 18-39 31 Male 1:43:15.1
2 24 Karen Mirlenbrink YOLO Board Surfski 36 Female 1:51:34.9
3 13 Mark Weinzierl None OC1 74 Male 1:54:23.3
4 17 Brad Ward Hoviesup SUP 14’ 18-39 24 Male 1:54:27.5
5 30 Bob Reed Self Surfski 53 Male 1:57:55.5
6 43 James Douglass CGT Kayaks And Paddleboards SUP 14’ 18-39 35 Male 2:00:50.6
7 44 Wendell Martin Self OC1 57 Male 2:05:31.8
8 21 Jim Valenti Self SUP 14’ 40-59 50 Male 2:05:59.9
9 29 John Sekas None SUP 14’ 40-59 53 Male 2:07:08.4
10 35 Kelsa Gabehart Werner Paddles, Hammer Nutrition SUP 12’6 18-39 34 Female 2:09:46.9
11 27 Mark Athanacio Boga SUP 12’6 40-59 50 Male 2:10:38.7
12 25 Bruce Day Hovie SUP SUP 14’ 40-59 51 Male 2:14:08.1
13 2 Bethany Smithers Hovie SUP OC1 32 Female 2:17:07.6
14 16 Nick Bjork Solstice Sports SUP 14’ 18-39 34 Male 2:18:08.5
15 15 Kyle Linogon Solstice Sports SUP 14’ 18-39 35 Male 2:19:37.1
16 3 John Meskauskas Bote Board SUP 12’6 40-59 42 Male 2:20:11.6
17 51 Trip Saunders Saunders Construction Co SUP 14’ 18-39 33 Male 2:22:25.7
18 8 Kevin Hill Gulf Coast Roofing SUP 12’6 18-39 35 Male 2:23:34.1
19 46 Elizabeth Ruiz Blue World Paddle SUP 12’6 18-39 36 Female 2:25:06.9
20 33 Andres Pombo SUP 12’6 18-39 29 Male 2:27:46.8
21 53 Neil Uden BOGA Paddleboards SUP 12’6 18-39 38 Male 2:28:49.2
22 18 Connor Rush Florida Junior SUP Team SUP 12’6 17 & Under 15 Male 2:34:08.5
23 52 Lance Chambers None SUP 12’6 40-59 45 Male 2:38:30.8
24 20 Melissa Trinidad Gasparilla SUP Invasion SUP 12’6 18-39 37 Female 2:39:58.0
25 39 Matt Kearney CGT Kayaks, Indo Board SUP 14’ 18-39 28 Male 2:41:47.4
26 14 Austin Grippo Me SUP 14’ 18-39 26 Male 2:43:18.3
27 54 Catherine Uden Boga SUP 12’6 18-39 39 Female 2:44:58.0
28 9 Karen Figueroa Self Prone 12’ 50 Female 2:47:18.7
29 55 Jesse Dasilva Naples Outfitters SUP 12’6 18-39 26 Male 2:47:53.8
30 10 Justin Digiorgio Calusa Goast Tours SUP 14’ 18-39 29 Male 2:49:43.5
31 50 Nannette Prevost Watersports West SUP 12’6 40-59 48 Female 2:58:11.5
32 48 Ron Perrott Watersports West SUP 14’ 40-59 53 Male 3:00:07.6
33 5 David Wieland Island Shop SUP 12’6 40-59 55 Male 3:01:37.4
34 12 Mark Ingemi Me SUP 14’ 40-59 45 Male 3:03:40.6
35 40 Jeff Parulan None SUP 12’6 18-39 37 Male 3:03:55.3
36 38 Kenneth Huertas No Sponsor SUP 12’6 18-39 32 Male 3:13:42.7
37 6 Steve Thomas Heather SUP 14’ 40-59 56 Male 3:14:36.0
38 4 NESSA BRUNTON Jimmy Lewis SUP 12’6 40-59 56 Female 3:21:16.3
39 49 Matthew Johnson None SUP 14’ 40-59 43 Male 3:27:56.9
Hector Picart Myself SUP 14’ 40-59 43 Male DNF
1 Martin Burzynski Hovie SUP SUP 12’6 40-59 50 Male DNF
7 Elizabeth Morse None SUP 12’6 18-39 37 Female DNF
11 Mike Molinari Myself SUP 14’ 18-39 35 Male DNF
19 Bubba Ellis None SUP 14’ 60+ 60 Male DNF
28 Marc Kron None SUP 14’ 40-59 55 Male DNF
31 Brian Olitsky Smile Design SUP 14’ 40-59 43 Male DNF
32 Robert Dwyer Na SUP 14’ 40-59 43 Male DNF
34 Milla Navarro Florida Junior SUP Team SUP 12’6 18-39 16 Female DNF
36 Ben Walker CGT Kayaks SUP 14’ 18-39 29 Male DNF
42 Courtney Turney SUP 12’6 40-59 41 Female DNF
45 Laurie Marnet Wyatt Na SUP 12’6 60+ 60 Female DNF
47 Richard Rodriguez None SUP 12’6 40-59 53 Male DNF
37 Kristin Thomas Infinity SUP 12’6 40-59 52 Female DSQ
41 Jorge Navarro KM Hawaii SUP 12’6 18-39 39 Male DSQ
Monica Arche FANATIC / Banana River Resort SUP 12’6 40-59 42 Female DNS
Jason Geiger N/A SUP 14’ 40-59 43 Male DNS
Bruce Neill Sanibel Sea School SUP 14’ 40-59 55 Male DNS
Sean Sweet Sweet Waterwear SUP 14’ 40-59 58 Male DNS
Bailey Rosen Annoying Lung Infections Inc SUP 12’6 18-39 18 Female DNS
22 Bridget Donovan N/A SUP 12’6 18-39 39 Female DNS
23 Dennis Dansby None SUP 12’6 40-59 45 Male DNS
Overall – Female
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 24 Karen Mirlenbrink YOLO Board Surfski 36 Female 1:51:34.9
2 35 Kelsa Gabehart Werner Paddles, Hammer Nutrition SUP 12’6 18-39 34 Female 2:09:46.9
3 2 Bethany Smithers Hovie SUP OC1 32 Female 2:17:07.6
4 46 Elizabeth Ruiz Blue World Paddle SUP 12’6 18-39 36 Female 2:25:06.9
5 20 Melissa Trinidad Gasparilla SUP Invasion SUP 12’6 18-39 37 Female 2:39:58.0
6 54 Catherine Uden Boga SUP 12’6 18-39 39 Female 2:44:58.0
7 9 Karen Figueroa Self Prone 12’ 50 Female 2:47:18.7
8 50 Nannette Prevost Watersports West SUP 12’6 40-59 48 Female 2:58:11.5
9 4 NESSA BRUNTON Jimmy Lewis SUP 12’6 40-59 56 Female 3:21:16.3
7 Elizabeth Morse None SUP 12’6 18-39 37 Female DNF
34 Milla Navarro Florida Junior SUP Team SUP 12’6 18-39 16 Female DNF
42 Courtney Turney SUP 12’6 40-59 41 Female DNF
45 Laurie Marnet Wyatt Na SUP 12’6 60+ 60 Female DNF
37 Kristin Thomas Infinity SUP 12’6 40-59 52 Female DSQ
Monica Arche FANATIC / Banana River Resort SUP 12’6 40-59 42 Female DNS
Bailey Rosen Annoying Lung Infections Inc SUP 12’6 18-39 18 Female DNS
22 Bridget Donovan N/A SUP 12’6 18-39 39 Female DNS
Overall – Male
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 26 Danny Ching 404 – Hippo Stick SUP 14’ 18-39 31 Male 1:43:15.1
2 13 Mark Weinzierl None OC1 74 Male 1:54:23.3
3 17 Brad Ward Hoviesup SUP 14’ 18-39 24 Male 1:54:27.5
4 30 Bob Reed Self Surfski 53 Male 1:57:55.5
5 43 James Douglass CGT Kayaks And Paddleboards SUP 14’ 18-39 35 Male 2:00:50.6
6 44 Wendell Martin Self OC1 57 Male 2:05:31.8
7 21 Jim Valenti Self SUP 14’ 40-59 50 Male 2:05:59.9
8 29 John Sekas None SUP 14’ 40-59 53 Male 2:07:08.4
9 27 Mark Athanacio Boga SUP 12’6 40-59 50 Male 2:10:38.7
10 25 Bruce Day Hovie SUP SUP 14’ 40-59 51 Male 2:14:08.1
11 16 Nick Bjork Solstice Sports SUP 14’ 18-39 34 Male 2:18:08.5
12 15 Kyle Linogon Solstice Sports SUP 14’ 18-39 35 Male 2:19:37.1
13 3 John Meskauskas Bote Board SUP 12’6 40-59 42 Male 2:20:11.6
14 51 Trip Saunders Saunders Construction Co SUP 14’ 18-39 33 Male 2:22:25.7
15 8 Kevin Hill Gulf Coast Roofing SUP 12’6 18-39 35 Male 2:23:34.1
16 33 Andres Pombo SUP 12’6 18-39 29 Male 2:27:46.8
17 53 Neil Uden BOGA Paddleboards SUP 12’6 18-39 38 Male 2:28:49.2
18 18 Connor Rush Florida Junior SUP Team SUP 12’6 17 & Under 15 Male 2:34:08.5
19 52 Lance Chambers None SUP 12’6 40-59 45 Male 2:38:30.8
20 39 Matt Kearney CGT Kayaks, Indo Board SUP 14’ 18-39 28 Male 2:41:47.4
21 14 Austin Grippo Me SUP 14’ 18-39 26 Male 2:43:18.3
22 55 Jesse Dasilva Naples Outfitters SUP 12’6 18-39 26 Male 2:47:53.8
23 10 Justin Digiorgio Calusa Goast Tours SUP 14’ 18-39 29 Male 2:49:43.5
24 48 Ron Perrott Watersports West SUP 14’ 40-59 53 Male 3:00:07.6
25 5 David Wieland Island Shop SUP 12’6 40-59 55 Male 3:01:37.4
26 12 Mark Ingemi Me SUP 14’ 40-59 45 Male 3:03:40.6
27 40 Jeff Parulan None SUP 12’6 18-39 37 Male 3:03:55.3
28 38 Kenneth Huertas No Sponsor SUP 12’6 18-39 32 Male 3:13:42.7
29 6 Steve Thomas Heather SUP 14’ 40-59 56 Male 3:14:36.0
30 49 Matthew Johnson None SUP 14’ 40-59 43 Male 3:27:56.9
Hector Picart Myself SUP 14’ 40-59 43 Male DNF
1 Martin Burzynski Hovie SUP SUP 12’6 40-59 50 Male DNF
11 Mike Molinari Myself SUP 14’ 18-39 35 Male DNF
19 Bubba Ellis None SUP 14’ 60+ 60 Male DNF
28 Marc Kron None SUP 14’ 40-59 55 Male DNF
31 Brian Olitsky Smile Design SUP 14’ 40-59 43 Male DNF
32 Robert Dwyer Na SUP 14’ 40-59 43 Male DNF
36 Ben Walker CGT Kayaks SUP 14’ 18-39 29 Male DNF
47 Richard Rodriguez None SUP 12’6 40-59 53 Male DNF
41 Jorge Navarro KM Hawaii SUP 12’6 18-39 39 Male DSQ
Jason Geiger N/A SUP 14’ 40-59 43 Male DNS
Bruce Neill Sanibel Sea School SUP 14’ 40-59 55 Male DNS
Sean Sweet Sweet Waterwear SUP 14’ 40-59 58 Male DNS
23 Dennis Dansby None SUP 12’6 40-59 45 Male DNS
SUP 14’ 18-39
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 26 Danny Ching 404 – Hippo Stick SUP 14’ 18-39 31 Male 1:43:15.1
2 17 Brad Ward Hoviesup SUP 14’ 18-39 24 Male 1:54:27.5
3 43 James Douglass CGT Kayaks And Paddleboards SUP 14’ 18-39 35 Male 2:00:50.6
4 16 Nick Bjork Solstice Sports SUP 14’ 18-39 34 Male 2:18:08.5
5 15 Kyle Linogon Solstice Sports SUP 14’ 18-39 35 Male 2:19:37.1
6 51 Trip Saunders Saunders Construction Co SUP 14’ 18-39 33 Male 2:22:25.7
7 39 Matt Kearney CGT Kayaks, Indo Board SUP 14’ 18-39 28 Male 2:41:47.4
8 14 Austin Grippo Me SUP 14’ 18-39 26 Male 2:43:18.3
9 10 Justin Digiorgio Calusa Goast Tours SUP 14’ 18-39 29 Male 2:49:43.5
11 Mike Molinari Myself SUP 14’ 18-39 35 Male DNF
36 Ben Walker CGT Kayaks SUP 14’ 18-39 29 Male DNF
  SUP 14’ 18-39 – Male
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 26 Danny Ching 404 – Hippo Stick SUP 14’ 18-39 31 Male 1:43:15.1
2 17 Brad Ward Hoviesup SUP 14’ 18-39 24 Male 1:54:27.5
3 43 James Douglass CGT Kayaks And Paddleboards SUP 14’ 18-39 35 Male 2:00:50.6
4 16 Nick Bjork Solstice Sports SUP 14’ 18-39 34 Male 2:18:08.5
5 15 Kyle Linogon Solstice Sports SUP 14’ 18-39 35 Male 2:19:37.1
6 51 Trip Saunders Saunders Construction Co SUP 14’ 18-39 33 Male 2:22:25.7
7 39 Matt Kearney CGT Kayaks, Indo Board SUP 14’ 18-39 28 Male 2:41:47.4
8 14 Austin Grippo Me SUP 14’ 18-39 26 Male 2:43:18.3
9 10 Justin Digiorgio Calusa Goast Tours SUP 14’ 18-39 29 Male 2:49:43.5
11 Mike Molinari Myself SUP 14’ 18-39 35 Male DNF
36 Ben Walker CGT Kayaks SUP 14’ 18-39 29 Male DNF
Surfski
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 24 Karen Mirlenbrink YOLO Board Surfski 36 Female 1:51:34.9
2 30 Bob Reed Self Surfski 53 Male 1:57:55.5
Surfski – Female
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 24 Karen Mirlenbrink YOLO Board Surfski 36 Female 1:51:34.9
Surfski – Male
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 30 Bob Reed Self Surfski 53 Male 1:57:55.5
OC1
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 13 Mark Weinzierl None OC1 74 Male 1:54:23.3
2 44 Wendell Martin Self OC1 57 Male 2:05:31.8
3 2 Bethany Smithers Hovie SUP OC1 32 Female 2:17:07.6
OC1 – Female
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 2 Bethany Smithers Hovie SUP OC1 32 Female 2:17:07.6
OC1 – Male
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 13 Mark Weinzierl None OC1 74 Male 1:54:23.3
2 44 Wendell Martin Self OC1 57 Male 2:05:31.8
SUP 14’ 40-59
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 21 Jim Valenti Self SUP 14’ 40-59 50 Male 2:05:59.9
2 29 John Sekas None SUP 14’ 40-59 53 Male 2:07:08.4
3 25 Bruce Day Hovie SUP SUP 14’ 40-59 51 Male 2:14:08.1
4 48 Ron Perrott Watersports West SUP 14’ 40-59 53 Male 3:00:07.6
5 12 Mark Ingemi Me SUP 14’ 40-59 45 Male 3:03:40.6
6 6 Steve Thomas Heather SUP 14’ 40-59 56 Male 3:14:36.0
7 49 Matthew Johnson None SUP 14’ 40-59 43 Male 3:27:56.9
Hector Picart Myself SUP 14’ 40-59 43 Male DNF
28 Marc Kron None SUP 14’ 40-59 55 Male DNF
31 Brian Olitsky Smile Design SUP 14’ 40-59 43 Male DNF
32 Robert Dwyer Na SUP 14’ 40-59 43 Male DNF
Jason Geiger N/A SUP 14’ 40-59 43 Male DNS
Bruce Neill Sanibel Sea School SUP 14’ 40-59 55 Male DNS
Sean Sweet Sweet Waterwear SUP 14’ 40-59 58 Male DNS
SUP 14’ 40-59 – Male
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 21 Jim Valenti Self SUP 14’ 40-59 50 Male 2:05:59.9
2 29 John Sekas None SUP 14’ 40-59 53 Male 2:07:08.4
3 25 Bruce Day Hovie SUP SUP 14’ 40-59 51 Male 2:14:08.1
4 48 Ron Perrott Watersports West SUP 14’ 40-59 53 Male 3:00:07.6
5 12 Mark Ingemi Me SUP 14’ 40-59 45 Male 3:03:40.6
6 6 Steve Thomas Heather SUP 14’ 40-59 56 Male 3:14:36.0
7 49 Matthew Johnson None SUP 14’ 40-59 43 Male 3:27:56.9
Hector Picart Myself SUP 14’ 40-59 43 Male DNF
28 Marc Kron None SUP 14’ 40-59 55 Male DNF
31 Brian Olitsky Smile Design SUP 14’ 40-59 43 Male DNF
32 Robert Dwyer Na SUP 14’ 40-59 43 Male DNF
Jason Geiger N/A SUP 14’ 40-59 43 Male DNS
Bruce Neill Sanibel Sea School SUP 14’ 40-59 55 Male DNS
Sean Sweet Sweet Waterwear SUP 14’ 40-59 58 Male DNS
SUP 12’6 18-39
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 35 Kelsa Gabehart Werner Paddles, Hammer Nutrition SUP 12’6 18-39 34 Female 2:09:46.9
2 8 Kevin Hill Gulf Coast Roofing SUP 12’6 18-39 35 Male 2:23:34.1
3 46 Elizabeth Ruiz Blue World Paddle SUP 12’6 18-39 36 Female 2:25:06.9
4 33 Andres Pombo SUP 12’6 18-39 29 Male 2:27:46.8
5 53 Neil Uden BOGA Paddleboards SUP 12’6 18-39 38 Male 2:28:49.2
6 20 Melissa Trinidad Gasparilla SUP Invasion SUP 12’6 18-39 37 Female 2:39:58.0
7 54 Catherine Uden Boga SUP 12’6 18-39 39 Female 2:44:58.0
8 55 Jesse Dasilva Naples Outfitters SUP 12’6 18-39 26 Male 2:47:53.8
9 40 Jeff Parulan None SUP 12’6 18-39 37 Male 3:03:55.3
10 38 Kenneth Huertas No Sponsor SUP 12’6 18-39 32 Male 3:13:42.7
7 Elizabeth Morse None SUP 12’6 18-39 37 Female DNF
34 Milla Navarro Florida Junior SUP Team SUP 12’6 18-39 16 Female DNF
41 Jorge Navarro KM Hawaii SUP 12’6 18-39 39 Male DSQ
Bailey Rosen Annoying Lung Infections Inc SUP 12’6 18-39 18 Female DNS
22 Bridget Donovan N/A SUP 12’6 18-39 39 Female DNS
SUP 12’6 18-39 – Female
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 35 Kelsa Gabehart Werner Paddles, Hammer Nutrition SUP 12’6 18-39 34 Female 2:09:46.9
2 46 Elizabeth Ruiz Blue World Paddle SUP 12’6 18-39 36 Female 2:25:06.9
3 20 Melissa Trinidad Gasparilla SUP Invasion SUP 12’6 18-39 37 Female 2:39:58.0
4 54 Catherine Uden Boga SUP 12’6 18-39 39 Female 2:44:58.0
7 Elizabeth Morse None SUP 12’6 18-39 37 Female DNF
34 Milla Navarro Florida Junior SUP Team SUP 12’6 18-39 16 Female DNF
Bailey Rosen Annoying Lung Infections Inc SUP 12’6 18-39 18 Female DNS
22 Bridget Donovan N/A SUP 12’6 18-39 39 Female DNS
SUP 12’6 18-39 – Male
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 8 Kevin Hill Gulf Coast Roofing SUP 12’6 18-39 35 Male 2:23:34.1
2 33 Andres Pombo SUP 12’6 18-39 29 Male 2:27:46.8
3 53 Neil Uden BOGA Paddleboards SUP 12’6 18-39 38 Male 2:28:49.2
4 55 Jesse Dasilva Naples Outfitters SUP 12’6 18-39 26 Male 2:47:53.8
5 40 Jeff Parulan None SUP 12’6 18-39 37 Male 3:03:55.3
6 38 Kenneth Huertas No Sponsor SUP 12’6 18-39 32 Male 3:13:42.7
41 Jorge Navarro KM Hawaii SUP 12’6 18-39 39 Male DSQ
SUP 12’6 40-59
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 27 Mark Athanacio Boga SUP 12’6 40-59 50 Male 2:10:38.7
2 3 John Meskauskas Bote Board SUP 12’6 40-59 42 Male 2:20:11.6
3 52 Lance Chambers None SUP 12’6 40-59 45 Male 2:38:30.8
4 50 Nannette Prevost Watersports West SUP 12’6 40-59 48 Female 2:58:11.5
5 5 David Wieland Island Shop SUP 12’6 40-59 55 Male 3:01:37.4
6 4 NESSA BRUNTON Jimmy Lewis SUP 12’6 40-59 56 Female 3:21:16.3
1 Martin Burzynski Hovie SUP SUP 12’6 40-59 50 Male DNF
42 Courtney Turney SUP 12’6 40-59 41 Female DNF
47 Richard Rodriguez None SUP 12’6 40-59 53 Male DNF
37 Kristin Thomas Infinity SUP 12’6 40-59 52 Female DSQ
Monica Arche FANATIC / Banana River Resort SUP 12’6 40-59 42 Female DNS
23 Dennis Dansby None SUP 12’6 40-59 45 Male DNS
SUP 12’6 40-59 – Female
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 50 Nannette Prevost Watersports West SUP 12’6 40-59 48 Female 2:58:11.5
2 4 NESSA BRUNTON Jimmy Lewis SUP 12’6 40-59 56 Female 3:21:16.3
42 Courtney Turney SUP 12’6 40-59 41 Female DNF
37 Kristin Thomas Infinity SUP 12’6 40-59 52 Female DSQ
Monica Arche FANATIC / Banana River Resort SUP 12’6 40-59 42 Female DNS
SUP 12’6 40-59 – Male
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 27 Mark Athanacio Boga SUP 12’6 40-59 50 Male 2:10:38.7
2 3 John Meskauskas Bote Board SUP 12’6 40-59 42 Male 2:20:11.6
3 52 Lance Chambers None SUP 12’6 40-59 45 Male 2:38:30.8
4 5 David Wieland Island Shop SUP 12’6 40-59 55 Male 3:01:37.4
1 Martin Burzynski Hovie SUP SUP 12’6 40-59 50 Male DNF
47 Richard Rodriguez None SUP 12’6 40-59 53 Male DNF
23 Dennis Dansby None SUP 12’6 40-59 45 Male DNS
SUP 12’6 17 & Under
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 18 Connor Rush Florida Junior SUP Team SUP 12’6 17 & Under 15 Male 2:34:08.5
SUP 12’6 17 & Under – Male
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 18 Connor Rush Florida Junior SUP Team SUP 12’6 17 & Under 15 Male 2:34:08.5
Prone 12’
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 9 Karen Figueroa Self Prone 12’ 50 Female 2:47:18.7
Prone 12’ – Female
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
1 9 Karen Figueroa Self Prone 12’ 50 Female 2:47:18.7
SUP 14’ 60+
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
19 Bubba Ellis None SUP 14’ 60+ 60 Male DNF
SUP 14’ 60+ – Male
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
19 Bubba Ellis None SUP 14’ 60+ 60 Male DNF
SUP 12’6 60+
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
45 Laurie Marnet Wyatt Na SUP 12’6 60+ 60 Female DNF
SUP 12’6 60+ – Female
Place Bib Name Team name Category Age Gender Time
45 Laurie Marnet Wyatt Na SUP 12’6 60+ 60 Female DNF

Responses